Planujesz urlop za granicą?
Pobierz e-booka i dowiedz się:

  • Kiedy najlepiej wymienić walutę,
  • Jak płacić na wakacjach,
  • Jak zabezpieczyć się przed ryzykiem kursowym,
  • Jakie czynniki wpływają na kursy walut.

Pobierz e-booka i podziel się opinią

Informujemy że, warunkiem pobrania e-booka jest wyrażenie przez Panią/Pana zgody na kontakt zgodnie z informacjami poniżej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak spowoduje, że nie będzie Pani mogła/Pan mogła pobrać e-booka.
Jednocześnie informujemy, że na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostanie wysłany przez Noble Securities S.A. link do pobrania e-booka natomiast telefonicznie (podczas rozmowy) będziemy prosić o opinię na temat przesłanego materiału.
Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 69,6% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Materiał ma charakter edukacyjny jako działanie mające na celu poprawę jakości świadczonych na rzecz Klienta lub potencjalnym Klientom poprzez zapewnienie informacji, dzięki którym Klient posiadać będzie większą wiedzę odnośnie zasad inwestowania w instrumenty finansowe. Inwestowanie w kontrakty na różnice kursowe („CFD”) jest wysoce ryzykowne, w szczególności z uwagi na wykorzystanie efektu wysokiej dźwigni finansowej. Szczegółowe informacje o ryzyku dostępne są na: www.noblemarkets.pl (zakładka „Dokumenty”), a o usługach świadczonych przez NS znajdują się w Regulaminie MT4 (zakładka „Regulaminy”). NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.