Geometria rynku

Data:
28.01
Godzina:
18:00
Prowadzący:
Tomasz Mączka
Limit miejsc:
200
Opis:

Geometria rynku pomaga na określanie punktów zwrotnych zarówno w przypadku korekty jak i potencjalnego impulsu w trendzie.

Na webinarze poruszone zostaną następujące tematy:

  • Mierzenia Fibonacciego oraz narzędzia ich pomiaru na platformie Noble Markets
  • Praktyczne zastosowanie geometrii rynku na wykresie
  • Pomiar trendu z wykorzystaniem równości korekt
  • Formacje harmoniczne jako sposób na skuteczne zagrania
  • Kluczowe zniesienia i poziomy geometryczne

Formularz rejestracyjny

Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych


Polityka prywatności

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Noble Securities Spółkę Akcyjną z siedzibą w Warszawie (01-208), przy ul. Przyokopowej 33 („Noble Securities S.A.”), jako administratora danych w celu przekazywania Państwu informacji marketingowych dotyczących usług i produktów oferowanych przez Noble Securities S.A. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania Państwu ww. informacji przez Noble Securities S.A.

powrót