Tygodniowy Przegląd Rynkowy

Data:
24.07
Godzina:
12:00
Prowadzący:
Nazarij Ałeksiuk
Limit miejsc:
200
Opis:

Zapraszamy na tygodniowy przegląd rynkowy, gdzie  zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych głównych rynkach.

Na spotkaniu dowiesz się, na co warto zwracać uwagę w nadchodzącym tygodniu z danych makro oraz jak wygląda sytuacja techniczna na wykresach wybranych instrumentów.

Omówienie sytuacji na  walutach, indeksach giełdowych oraz towarach.

Formularz rejestracyjny

Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C, 00-843 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych


Polityka prywatności

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Noble Securities Spółkę Akcyjną z siedzibą w Warszawie (00-843), Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C („Noble Securities S.A.”), jako administratora danych w celu przekazywania Państwu informacji marketingowych dotyczących usług i produktów oferowanych przez Noble Securities S.A. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania Państwu ww. informacji przez Noble Securities S.A.

powrót