Sekcja video pozwala na zapoznanie się z systemem transakcyjnym Noble Markets MT4 w przystępnej formie kilku-minutowych filmików. Prezentujemy zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane funkcje systemu. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem szczególnie osoby rozpoczynające swoją przygodę inwestycyjną na FOREX, pozwoli to na lepsze zrozumienie mechanizmów składania zleceń, analizy wykresu oraz przełoży się na szybsze zapoznanie z zaletami systemu Noble Markets.

 

Instalacja i pierwsze logowanie

1.Instalacja i pierwsze logowanie

Pokazujemy jak sprawnie przejść przez proces instalacji systemu Noble Markets na komputerze oraz na co należy zwrócić uwagę podczas pierwszego logowania.

2.Dostosowanie wykresu

Ukazujemy jakie czynności warto wykonać przy pierwszym uruchomieniu systemu, wybór koloru tła, rodzaju wykresu oraz interwału.

3.Otwarcie i zamknięcie pozycji

Ukazujemy w jaki sposób złożyć zlecenie na interesującym inwestora instrumencie oraz dobrać parametry transakcji.

4.Zlecenia Stop Loss i Take Profit

Przedstawiamy w jaki sposób ustawić poziom SL i TP przy nowym zleceniu oraz w jaki sposób zmodyfikować już aktywne zlecenie.

5.Terminal - rozliczanie pozycji

Mówimy o właściwościach głównego narzędzia w systemie Noble Markets informującego o otwartych zleceniach i rozliczających transakcje. Ukazujemy także jak zapisać raport historycznych transakcji oraz ustawić alarm cenowy na konkretnym instrumencie.

6.Narzędzia Analizy Technicznej

Omawiamy korzystanie z podstawowych narzędzi analizy technicznej dostępnych na platformie Noble Markets np. linia trendu, wskaźniki, oscylatory.

7.Zlecenia oczekujące

W tym filmiku przedstawimy jak składać i modyfikować zlecenia oczekujące, zarówno oczekujące kupno jak i sprzedaż.

8.Kalkulator pozycji

Na stronie noblemarkets.pl znajduje się pomocny kalkulator pozycji, którego zalety i metody użytkowania zostaną przedstawione w tym filmiku.

powrót