Otwórz rachunek demonstracyjny

Najlepszym sposobem poznania możliwości inwestycyjnych, jakie każdego dnia stwarza Forex i rynek kontraktów CFD, jest przetestowanie platformy transakcyjnej Noble Markets w realnych warunkach rynkowych. Umożliwia to udostępniana przez nas wersja demo, dzięki której możecie Państwo poznać wszystkie funkcje i udogodnienia naszej platformy, bez angażowania realnych środków i bez jakichkolwiek zobowiązań. Nasze demo to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób chcących samodzielnie przekonać się jak działa ten nowoczesny system.

3-tygodniowa wersja demonstracyjna systemu Noble Markets to:

  • dostęp do rzeczywistych notowań i warunków rynkowych
  • inwestowanie wirtualnych środków w sposób analogiczny do konta rzeczywistego
  • pełna funkcjonalność platformy transakcyjnej
  • doskonały sposób na zdobycie praktycznej wiedzy na temat inwestowania
  • możliwość wcześniejszej weryfikacji swojej strategii inwestycyjnej przed otwarciem rachunku rzeczywistego i zaangażowaniem prawdziwych środków
Inwestowanie na rachunku demonstracyjnym może się różnić od inwestowania na rachunku rzeczywistym w zakresie stopnia racjonalności podejmowanych decyzji inwestycyjnych. Realne zaangażowanie własnych aktywów na rachunku rzeczywistym może powodować podejmowanie innych decyzji inwestycyjnych, powodujących inne zyski lub straty niż osiągane na rachunku demonstracyjnym.

Aby pobrać darmowy rachunek demonstracyjny wystarczy wypełnić poniższy formularz:

Rachunek demo MT4

Rachunek demo MT4 STP

Klauzula informacyjna

powrót