Noble Markets to platforma transakcyjna domu maklerskiego Noble Securities S.A., jednego z pierwszych przedsiębiorstw maklerskich, od ponad 25 lat działającego na polskim rynku kapitałowym.


Spółka prowadzi działalność maklerską pod kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego i w oparciu o zezwolenie z dnia 27 grudnia 1993 roku.

27 września 2005 roku Noble Securities SA, jako pierwszy podmiot maklerski, został dopuszczony do działania na Rynku Praw Majątkowych wynikających ze Świadectw Pochodzenia dla energii wyprodukowanej w źródłach odnawialnych (OZE), organizowanym przez Towarową Giełdę Energii SA. Tym samym Spółka stała się podmiotem uprawnionym do pośredniczenia w obrocie Prawami Majątkowymi.

Podążając za nowościami rynku kapitałowego, od 7 listopada 2007 roku, biuro maklerskie jako Autoryzowany Doradca w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect świadczy również usługi na nowym, zorganizowanym i prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych rynku NewConnect.

Od czerwca 2008 roku do listopada 2009 roku większościowym akcjonariuszem Noble Securities SA był Getin Holding SA.

Od 17 listopada 2009 roku podmiotem dominującym nad Noble Securities SA jest Getin Noble Bank SA, posiadający obecnie ponad 99% akcji naszego domu maklerskiego.

Od 12 sierpnia 2009 roku Spółka nosi nazwę Noble Securities SA.

Z dniem 29 grudnia 2009 roku
Noble Securities SA został wpisany na listę Autoryzowanych Doradców w alternatywnym systemie obrotu na rynku Catalyst, co uprawnia brokera do wspierania podmiotów w emisji dłużnych papierów wartościowych na rynku Catalyst. Noble Securities SA dokonuje również transakcji dłużnymi papierami wartościowymi na tym rynku.

Działalność
Noble Securities SA cechuje duża elastyczność oraz indywidualne traktowanie każdego klienta, co umożliwia realizację zarówno niewielkich, jak i dużych, skomplikowanych projektów. Gwarantuje to zespół pracowników, który tworzą młodzi, dynamiczni i zorientowani na sukces specjaliści z zakresu finansów, prawa i zagadnień związanych z rynkiem kapitałowym. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu Noble Securities SA jest w stanie sprostać skomplikowanym zadaniom w ramach szeroko pojętego rynku kapitałowego.

 

W celu uzyskania więcej informacji na temat działalności Noble Securities prosimy o zapoznanie się z poniższym dokumentem.

Szczegółowe informacje dotyczące Noble Securities S.A. 

 

 

Dane kontaktowe:

Noble Securities S.A.

ul. Przyokopowa 33,

01-208 Warszawa

NIP: 676 01 08 427

 

Masz pytania? Prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży pod numerem telefonu: 22 212 54 35 lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

powrót