Zespół w Domu Maklerskim Noble Securities SA dedykowany platformie Noble Markets tworzą młodzi, dynamiczni i zorientowani na sukces specjaliści z zakresu finansów, prawa i zagadnień związanych z rynkiem kapitałowym. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu Noble Securities SA jest w stanie sprostać wszelkim zadaniom związanym z szeroko pojętym rynkiem kapitałowym i dostarczyć najlepsze na rynku rozwiązania dla inwestorów indywidualnych.

Owocem naszej pasji do rynku kapitałowego oraz chęci dostarczania najlepszych rozwiązań dla inwestorów indywidualnych jest stworzenie platformy inwestycyjnej Noble Markets. Efektem pracy specjalnie powołanego do tego projektu zespołu, jest jedno z najlepszych rozwiązań dla inwestorów indywidualnych tego typu w Polsce. Połączenie pasji i wieloletniego doświadczenia jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

 

Masz pytania? Prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży pod numerem telefonu: 22 212 54 35, 22 212 54 37 lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

powrót